Kayel'de kariyer

Şirketimizde önceliğimiz "İNSAN" olup şirketimizin mottosundan anlaşılacağı üzere "Burada insana insan gibi davranılır."

Şirketimizde oluşan açık pozisyonlar için öncelikle kurum içi çalışanlardan, ardından Kariyer.net internet sitesi üzerinden başvuruları toplayarak, kurum içi ya da kurum dışı personel temini faaliyetlerimiz tamamen tarafsız ve adil olarak oluşturulan komisyonca değerlendirilir.

Bu bağlamda genel iş başvurularınızı kariyer@kayelgroup.com.tr adresine özgeçmiş göndererek yapabilirsiniz.

Sık sorulan sorular:
Çalışma alanı ve temizlik: Mahall Ankara'da bulunan Kayel Yazılım ofisi ve Kayel Group merkezi, hijyenik ve çalışılabilir & yaşanabilir alan olarak kalması amacıyla sürekli temiz tutulmaktadır.

Stajyer çalıştırma olanaklarımız: Şirketimiz, stajyer çalıştırılmasını desteklemekte ve iş gücünün çoğaltılması ile sektörde deneyimli personel oluşturulmasını hedeflemektedir.

Ücret ve zam politikalarımız: Çalışanlarımızın ücretlendirilmesinde işin içeriğine dayalı maaş sistemi öncelikli olmak üzere, piyasa ile uyumlu, rekabetçi ücret politikası kullanılmakta, yıllık veya hedeflere ulaşılabilirlik durumuna göre zam politikası izlenmektedir.

Ödüllendirme: Çalışanlarımız belirli bir iş için beklenen hedeflerden daha iyi performans sergileyerek şirket geleceğini etkileyecek şekilde başarılar sağlaması gibi durumlarda ayrıca ödüllendirilmektedir.

Eşitlik ilkelerimiz: Şirketimizde; dil, ırk, renk, cinsiyet, engellilik, siyasal düşünce, felsefî inanç, din ve mezhep ve benzeri sebeplere dayalı ayrım yapılmamaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR