• Kayel Group ile Kaliteli Gelecek

  Kayel Group ile Kaliteli Gelecek

  Kayel Group olarak, hedef pazarlarınızda karşılaşabileceğiniz olası aksilikleri ortadan kaldırıyor, bilişim & yazılım, dış ticaret, gayrimenkul ve danışmanlık gibi birçok geniş yelpazeye sahip alanlarda destek vererek sizlere kaliteli bir gelecek sunuyoruz.

 • Kayel Group ile Kararlı Gelecek

  Kayel Group ile Kararlı Gelecek

  İş ortağı olarak gördüğümüz müşteri portföylerimizin sektörlerinde iyi yerlere gelebilmeleri adına Kayel Group olarak, alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere her konuda destek vermekteyiz.

 • Kayel Group ile Kaygısız Gelecek

  Kayel Group ile Kaygısız Gelecek

  Kayel Group olarak, iş ortaklarımıza verdiklerimiz danışmanlık ve diğer hizmetlerin yanı sıra sizlerle daha verimli çalışmalar yapabilmek adına kendi şirket içi uzman çalışanlarımıza da bilgilerini taze tutmak ve dinç kalmalarını sağlamak için eğitimler vermekteyiz.

En iyi stratejimiz, sahip olduğumuz müşterimizin ürün tedariklerini zamanında yerine getirmektir.
Kayel Group'a hoşgeldiniz.

İtibar, saygı, memnuniyet.

Kayel Group, yurt içi ve yurt dışından, ürün ithalat ve ihracat danışmanlığı yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile iş alanında uzman kadrosuyla, müşteri taleplerini etkili ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına çoklu şirketler halinde hizmet vermeye devam etmektedir. Kayel Group, yatırım amaçlı projelerinizde gereken bütün desteği sizlere eksiksiz sağlamaktadır.

Dış ticaret

İhracat yapmak istediğiniz ülke ile ilgili teknik, ekonomik ve sosyokültürel verilerinin analizlerini yaparak, detaylı raporlar sunuyoruz.

Bilişim & Yazılım

Müşteri istek ve taleplerine hızlı geri dönüş sağlayabilmek adına, bilişim & teknoloji çağına uygun yazılımlar üretiyoruz.

Gayrimenkul

Yapılacak yatırım hakkında olası fayda ve riskleri göz önünde bulundurarak sizlere öneriler sunuyoruz.

Birlikte Güçleniriz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerine daima yenilikçi çözümler sunmak için çalışmalarını yüksek motivasyonla hız kesmeden devam ettiren, genç, dinamik ve birçok konuda eğitim almış uzman kadromuz ile titiz bir şekilde çalışmaktayız. Bu sayede, birlikte güçleniriz.

Daha iyi hizmet, daha çok güler yüz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi güncel tuttuğumuz ve yoğun çalışma sağladığımız bazı sektörler.

İnşaat

Turizm

Mühendislik

Tekstil

Otomotiv

Mücevher

İş makinaları

Kağıt

Gıda

Antika

Bilişim

Yazılım

Projeler


(Tüm projeler)

Bizden Haberler


(Tüm haberler)
27
MAY
Güneydoğu
Dış Ticaret

Güneydoğu'nun ihracat başarısı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi, pandemi döneminde yaşanılan zorlu süreçlere rağmen aylık bazdaki ihracatını ikinci kez 1 milyar doların üzerine çıkarmanın verdiği mutluluğu ve heyecanı yaşıyor.

Elena SARIKAYA
27
MAY
Mahall Ankara
Bizden Haberler

Mahall Ankara'daki yazılım şirketimiz

Kayel Group bünyesinde bulunan Kayel yazılım şirketi, artık sizlerle. Sizlere daha kapsamlı ve daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına Mahall Ankara’da ikinci ofisimizi de açtık.

Emir BUDAKER
27
MAY
Yurt dışına sandviç panel hattı ihracatı
Girişimcilik

Yurt dışına sandviç panel hattı ihracatı

Türkiye’den yurt dışına yapılan ihracatlar için, gün geçtikçe gelişen dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 ile sağlanan kolaylıklar sayesinde belirgin bir biçimde artması kaçınılmaz olmuştur.

Esra Nur GUVEN