Logo Kullanımı

Kayel Group, iç pazara olan bağımlılığınızı azaltmak ve rakiplerinizin önüne geçmeniz için hizmet vermektedir.

Logo Kullanımı

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

Kayel Group logosu, çalıştırılan personel haricinde kartvizitlerde veya ürün üzerinde kullanılamaz. Kayel Group logosu kullanan personel ve çalıştıkları kuruluşlar bu prosedürde belirtilen tüm kuralları kabul etmiş sayılır. Kayel Group logosuna ait şablon bu sayfanın alt kısmından temin edilebilir.

Kayel Group şirketlerinin tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir. Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linki eklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Kayel Group'a ait web sitesi (https://www.kayelgroup.com.tr) yeni sayfada açmalıdır.

Kayel Group markalarının veya Kayel Group tarafından temsil edilen markaların kartvizit, antetli kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde bilgi@kayelgroup.com.tr adresine bilgi maili atmanız ve bağ-isim kullanım sözleşmesinin tarafınıza gönderilmesi ve onaylanması gerekmektedir.

Kayel Group'a ait veya Kayel Group tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez. Bu amaçla ayrıca "Kayel Group İş Ortağı Sözleşmesi" imzalanması gerekir.